Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Antinori Moscato d'Asti 2018 0.75L

Antinori Moscato d'Asti 2018 0.75L

Regular price Lek 2,350.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,350.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e bardhë. Ngjyrë e verdhë kashte brilante. Një verë e plotë e freskët dhe me ekuilibër. Aroma të theksuara të mjaltit dhe lules të shtogut. Perfekte për të shoqëruar ëmbelsira me fruta të freskëta si luleshtrydhe, pjeshka, apo frutat e pyllit. Shoqërohet shumë mirë edhe me ëmbelsira të thata, perfekte për panetone me rrush të thatë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.