Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Antinori Le Mortelle Vivia 2018 0.75L

Antinori Le Mortelle Vivia 2018 0.75L

Regular price Lek 2,310.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,310.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e bardhë. Ka ngjyrë të bardhë dhe elegante. Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Maremma/Toskanës. Varietetet e rrushit: Vermentino, Viogner, Ansonica. Ka aromë të këndshme dhe të freskët. Shija që mbizotëron është ajo e frutave, agrumeve dhe luleve. Me shije të lehtë dhe elegante kjo etiketë eshte verë ideale për aperitivë dhe antipasta të lehta deti.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.