Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Antinori La Braccesca Bramasole Cortona 2011 0.75L

Antinori La Braccesca Bramasole Cortona 2011 0.75L

Regular price Lek 10,010.00 ALL
Regular price Sale price Lek 10,010.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe Italiane, e thatë qilari, nga vreshtat e Toskanës. Karakter mesdhetar, prodhuar në vitin 2011. Prodhuar nga varieteti i rrushit: Syrah. Vera ka ngjyrë të kuqe të thellë me errësi të ndendur. Aromat e pasura të frutave të zeza të pyllit si; manaferra, piperi, duhani dhe erëza, të cilat lënë një shije të plotë dhe një retrogusto që zgjat.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.