Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Antinori Guado al Tasso Bolgheri Superiore 2014 0.75L

Antinori Guado al Tasso Bolgheri Superiore 2014 0.75L

Regular price Lek 14,850.00 ALL
Regular price Sale price Lek 14,850.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe. Prodhuar nga një varietet unik i rrushit të krahinës së Toskanës, Itali Varietetet e rrushit: Cab. Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc. E kuqe e thellë rubin me dendësi të lartë. Shije e plotë shumë këmbëngulëse me aromë intensive të qershive maraskino, ku kryqëzohen dhe dallohen gjethet e duhani dhe erëzat, pa dyshim një “buqetë” e pasur aromash.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.