Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Antinori Franciacorta Rose 0.75L

Antinori Franciacorta Rose 0.75L

Regular price Lek 5,720.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,720.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë Rose, prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Toskanës, Itali. Varieteti i rrushit: Pinot Nero 100%. Rozë e lehtë, me një shkumë kremoze dhe një perlash fin dhe te zgjatur. Aroma frutash dhe lulesh të egra, kore të bukës. Në qiellzë është e freskët, e strukturuar, e këndshme dhe elegante.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.