Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Antinori Barolo Prunotto Bussia 2011 0.75L

Antinori Barolo Prunotto Bussia 2011 0.75L

Regular price Lek 11,550.00 ALL
Regular price Sale price Lek 11,550.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe italiane e prodhuar në qytetin e Monforte d'Alba. Prodhuar nga 100% Nebbiolo. Kjo verë ka një ngjyrë të fortë rubini. Kombinim aromash nga fruta, miks erëzash dhe minerale toke, me retrogusto të pasur që zgjat.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.