Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Amaro Isolabella 18 Liker 1L

Amaro Isolabella 18 Liker 1L

Regular price Lek 1,345.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,345.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Moet & Chandon Brut Imperial është ikona e shtëpisë së shampanjës. E themeluar në vitin 1869, kjo shampanjë personifikon stilin unik të Moet & Chandon, i cili karakterizohet nga frutat e saj të ndritshme, qiellza sensuale dhe pjekuria elegante. Shampanja është bërë nga varietetet e rrushit Pinot Noir, Chardonnay dhe Pinot Meunier. Me ngjyrë të verdhë kashte e pastër në gotë. Në hundë ka një ndjesi delikate , aromë intensive, mjalti dhe frutash. Me një deri në dy vjet pjekuri, ajo të kujton bukën briosh. E ndërtuar fuqishëm dhe e gjatë në shije.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.