Whispering Angel Rose 2021 0.75L 13%

3,800 Lekë

Ka stok

+ -

Kjo është një nga verërat më të njohura të Provencës dhe një nga të preferuarat e konsumatorëve. 2021 është një tjetër verë e bukur, me aromë delikate me mjedra, pjeshkë dhe nuanca agrume të grejpfrutit. I butë dhe i rrumbullakët shfaq një kremozitet të këndshëm me nuanca erëzash që shkojnë së bashku me frutat, është i balancuar në mënyrë të përkryer me aciditetin që thjesht të bën ta kërkosh dhe ju lë të dëshironi më shumë.

SKU: 3666140002532 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite