Whispering Angel Rose 2020 1.5L 13%

6,000 Lekë

S’ka stok


Whispering Angel është pike referimi mbarëbotën për roze Provence. E bërë nga Grenache, Cinsault dhe Rolle (Vermentino), ngjyra e saj e zbehtë është e këndshme për syrin dhe tërheqëse. Profili shpërblyes i shijes është i plotë dhe i harlisur ndërsa fundi është i thatë me një përfundim të lëmuar.

SKU: 3760167974732 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite