Vecchia Romagna Liker Mini 0.03L 38%

270 Lekë

Ka stok

+ -

Vecchia Romagna Classica, rrjedh nga përzgjedhja e rrushit më të mirë, distilimit të dyfishtë dhe plakjes në fuçi lisi. Ky kombinim lejon të përftohet një brendi (raki) me një aromë të freskët dhe delikate.
Karakterizohet nga një ngjyrë e bukur e ndritshme antike bakri dhe ari.
Ndihet aroma se frutat tropikale, siç janë papaja dhe ananasi, me vanilja, kanella dhe karafil.

SKU: 8000060101367 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite