Vecchia Romagna Classica 0.7L

1,650 Lekë

Ka stok

+ -

Vecchia Romagna Classica, rrjedh nga përzgjedhja e rrushit më të mirë, distilimit të dyfishtë dhe plakjes në fuçi lisi. Ky kombinim lejon të përftohet një brandy me një aromë të freskët dhe delikate.
Karakterizohet nga një ngjyrë e bukur e ndritshme antike bakri dhe ari.
Ndihet aroma e frutave tropikale, siç janë papaja dhe ananasi, me vanilje, kanelle dhe karafil.

SKU: 8000330125079 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite