Vecchia Romagna 15-Vjeçare 0.5L

4,700 Lekë

Ka stok

+ -

Dyfish e distiluar nga rrushi premium Trebbiano.
Vecchia Romagna Nera është një brandy (raki italiane) me një aromë unike.
Ajo i ushtrohet nje procesi plakje 15 vjeçare me copa lisi te vogla, qe jap asaj një shije të veçantë, të thatë, aromatike, komplekse dhe një ngjyrë të ngrohtë dhe intensive.
Kjo raki njihet dhe vlerësohet në të gjithë botën për cilësinë e saj.

Alcohol Percentage

0.38

format

Shishe

volume

0.5L

brand

VECCHIA ROMAGNA

SKU: 80744832 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite