Valfrutta Fasule e Bardhë 410 Gr

140 Lekë 119 Lekë

Ka stok

+ -

Fasulet italiane me një aromë të pasur.Pa konservantë, të ziera në mënyrë natyrale, ato janë një produkt i shijshëm dhe origjinal, me një konsum të lartë të proteinave dhe një burim natyral të fibrave.
Ato janë një alternative e vlefshme për mishin, ideale për një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar.

format

Kanace

volume

410Gr

brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440009907 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite