The Busker Single Pot Whisky 0.7L

3,000 Lekë

Ka stok

+ -

Përftohet duke kombinuar si elbin më të mirë të maltuar, ashtu edhe elbin e pamaltuar të cilësisë më të lartë. Shija karakterizohet nga nota intensive erëzash dhe speci. Këto balancojnë në mënyrë të përkryer me shijet e kafesë. Përfundimi është i ngrohtë, me një amëz të pasur dhe pikante.

SKU: 8001110596119 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite