Tequila Volcan de Mi Tierra Blanco 0.7L 40%

6,000 Lekë

Ka stok

+ -

Origjinale e Volcan de mi Tierra, Blanco kap karakterin unik të territorit vullkanik të pasur me lëndë ushqyese – me grejpfrut, piper të zi dhe agave të ëmbël. Një përzierje e agave blu 100% Weber e rritur në malësitë dhe ultësirat e rajonit perëndimor të Jalisco të Meksikës, kjo është një tequila e butë dhe e shijshme. E ftohur në mënyrë të përsosur, mbi gurë ose në një koktel.

SKU: 7503023842082 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite