Tequila Sierra Silver 0.7L

2,100 Lekë

Ka stok

+ -

Sierra Tequila Silver vjen nga Destilería Sierra, e vendosur në një Hacienda historike në Guadalajara, kryeqyteti i tekilas.
Sierra Tequila Silver është një tekila e butë me aromë të plotë, frutore, e freskët, mbizotërohet nga një notë e lehtë djegëse.
Ka shënime të lehta të mollës jeshile dhe ananasit.
Nuancat e piperit i japin Sierra Tequila vecante.
Distilimi tradicional i jep aromën unike, frutore të çdo shishe të Sierra Tequila.
Agave nga malësitë e Jalisco.
Distilim i dyfishtë.
Shitet në mbi 90 vende në të gjithë botën.

SKU: 4062400115483 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite