Tequila Sierra Milenario Kafe 0.7L

4,200 Lekë

Ka stok

+ -

Sierra Milenario Café është një tekila artizanale, me 100% agave.
Realizohet nga perzierja tekila blanco e përzier me kafe nga Chiapas dhe Vanilje nga Veracruz, prodhuar në Destilerías Sierra Unidas në Jalisco, Meksikë.
Origjinalitet i vërtetë meksikan: kafe e pjekur e freskët, agave të pjekura, shënime çokollate dhe vanilje të pasuruara me kokrra kafeje të pjekura Arabica, arra dhe një aludim frutash.

Alcohol Percentage

0.41499999999999998

format

Shishe

volume

0.7L

brand

SIERRA MILENARIO

SKU: 4062400100304 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite