Tequila Sierra Milenario Blanco 0.7L

5,500 Lekë

S’ka stok


Sierra Milenario Tequila Blanco është një tekila 100% agave, e punuar në Destilerías Sierra Unidas në Jalisco, Meksikë.
Distilimi i trefishtë në tenxhere tradicionale bakri i jep Sierra Milenario Tequila Blanco një profil të pastër dhe të freskët por të fortë, me shënime të këndshme të agave, agrumeve dhe ananasit.
Ka aromë lulesh, vanilje te lehtë dhe një prekje e frutave tropikale forcojnë shijen.

SKU: 4062400104401 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite