Tequila Sierra Milenario Anejo 0.7L

8,000 Lekë

Ka stok


Sierra Milenario Tequila Añejo 100% agave, e punuar artizanisht ne Destilerías Sierra Unidas në Jalisco, Meksikë.
E ruajtur në fuçi lisi të bardhë për një minimum prej tetëmbëdhjetë muaj.
Sierra Milenario Tequila Añejo zhvillon një shije të qetë, të freskët, me shënime karameli dhe çokollate.
Aroma plotësohet me fruta tropikale të pjekura në skarë, erëzat dhe një aluzion speci, karameli, vanilja, çokollate, lisi i freskët dhe kajsia e bëjnë akoma me unike aromën.

SKU: 4062400100205 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite