Tequila Sierra Antiguo

2,950 Lekë

+ -

Sierra Antiguo Plata ka 40% vol. alkool dhe është shumë i butë për një produkt të ri. Kjo për shkak të cilësisë së lartë të lëndëve të para, përpunimit tradicional të tyre dhe fazës së pushimit dhe harmonizimit të tekilës në depozita inox. Sierra Antiguo Plata është ideale për margaritat klasike. Miqtë e kulturës meksikane të pijeve do ta pëlqejnë drejtësinë me fruta dhe fuqinë pikante të kësaj Tequila 100% të Agave.

SKU: 4062400148702 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite