Spumante Dolce 0.75L

450 Lekë 383 Lekë

Ka stok

+ -

Spumante, e prodhuar në krahinën e Venetos dhe Emilia Romagnia në Itali.
Varieteti i rrushit i përdorur për prodhim: Moskat.
Ngjyrë e verdhe, fine me shkëlqim.
Arome e pasur e rrushit moskat , karakterizohet nga fruta të fresketa, nota pjepri,
ananasi, pjeshkë , qitro, nota lulesh.

Alcohol Percentage

9.5000000000000001E-2

format

Shishe

volume

0.75L

brand

CONTRI

SKU: 8003295000016 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite