Skyy Vodka San Francisco 1L

2,360 Lekë

Ka stok

+ -

Skyy është një nga vodkat e para të bëra ne Amerike, dhe përdor një proces inovativ të distilimit të katërfishtë dhe filtrimit të trefishtë.
Distilimi katërfish i kolonës largon shumicën e papastërtive në një nivel që ne terma teknik quahet SKYY Grade.
Filtrimi i trefishtë percjellaromë agrumesh, si erëzash , e cila krijon nje voka të lëmuar dhe të freskët, të pandryshuar në mbi 20 vjet.
Karakteristik: kremoze me shenime anisani, koriandë dhe piperi.

SKU: 8000040007221 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite