Antinori Santa Cristina 2019 0.75L

1,800 Lekë

Ka stok

+ -

Verë e kuqe. Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Toskanës, Itali.
Varietetetet e rrushit: Sangiovese, Cabernet Sauvignon, me pak Merlot dhe Syrah.
E kuqe e ndezur me refleks rubini.
Aromë lulesh, vjollcë, trëndafil, fruta të pjekura, manaferra e boronicë.

Alcohol Percentage

0.13

format

Shishe

volume

0.75L

brand

SANTA CRISTINA

SKU: 800193536140419 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite