San Benedetto Çaj Limoni 0.33 L

56 Lekë

Ka stok

+ -

Një klasik për t’u shoqëruar në çdo moment. Aroma e limonit plotësohet nga përzierja të çajit të ëmbël dhe ujit mineral të lehtë San Benedetto; nga këtu lind një çaj i ftohtë klasik.
Pije ideale për të shoqëruar tryezen tuaj në çdo vakt.
Shije e plotë dhe thelbësore për të shuar dëshirën tuaj për mirësi dhe pozitivitet.
Një klasik për t’u shijuar në çdo moment.
Pa ngjyrues dhe gluten

format

Kanace

volume

0.33L

brand

SAN BENEDETTO

SKU: 8001620014271 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite