San Benedetto Çaj Jeshil 1.5 L

120.00 Lek 79.00 Lek

Ka stok

+ -

Perzierja të çajit jeshil dhe ujit mineral të lehtë San Benedetto; nga këtu lind një çaj jeshil i ftohtë fantastik.
Pije ideale për të shoqëruar tryezen tuaj çdo vakt.
Shije e plotë dhe thelbësore për të shuar dëshirën tuaj për mirësi dhe pozitivitet.
Nje klasik për t’u shijuar çdo moment
Pa ngjyrues, konservues dhe gluten.

format

Pet

volume

1.5L

brand

SAN BENEDETTO

SKU: 8001620004029 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite