[email protected] White Blend Rum 1L 37.5%

1,980 Lekë

+ -

“Krijuar nga Bartender-at per Bartender-at”

[email protected] ka lindur nga bashkepunimi i nje grupi baristash profesioniste, te nxitur nga deshira per te krijuar rumin perfekt per miksime. Ata kane perzgjedhur vetem rumet me veti te vecanta organoleptike duke i kombinuar me profesionalizem per te gjetur ekuilibrat ideale te shijes. Ky miksim arrin ekuilibrin e tij te persosur fale dy rumeve me cilesi te jashtezakonshme: rumi Panamez me nota delikate pikante dhe rumi Barbados me nota frutash. [email protected] eshte rumi perfekt per pergatitjen e koktejeve nga ato me te konsumuarat deri tek ato me te sofistikuarat.

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8001110903535 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite