Ruinart Blanc Shampanjë 0.75L

9,200 Lekë

Ka stok

+ -

Përzierja e Ruinart Brut është e përbërë nga 40% Chardonnay, 45% Pinot Noir d 15% Pinot Meunier
Ngyra/Shija
– Ngjyrë e verdhë e brilante me shkëlqime prej ari
Aroma
-Ndjesia e para është delikate, e freskët dhe frutore, e mbushur me fruta të bardha moll, kajsi, lajthitë dhe bajamet e freskëta. E ndjekur nga briosh dhe aroma të frutave të verdhë, të pjekur mirë.

Alcohol Percentage

0.12

format

Shishe

volume

0.75L

brand

RUINART

SKU: 3185370283905 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite