Queens Krem Whisky 0.7L

1,200.00 Lek

Ka stok

+ -

Krem uiski anglez, me shije unike.
Kremoz dhe aromatik.
Aromë Karameli, malti, dardhe, mjalti, dhe vanilje.
Ka shije të embel, me një hidhërim të lehtë dhe aludim nenexhiku.

Alcohol Percentage

0.17

format

Shishe

volume

0.7L

brand

QUENS

SKU: 8003695000883 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite