Queens Krem Whisky 0.7L

1,400 Lekë

Ka stok

+ -

Krem uiski anglez, me shije unike.
Kremoz dhe aromatik.
Aromë Karameli, malti, dardhe, mjalti, dhe vanilje.
Ka shije të embel, me një hidhërim të lehtë dhe aludim nenexhiku.

SKU: 8003695000883 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite