Peroni Nastro Azzurro Birrë Bjonde Shishe 0.33L

145 Lekë

Ka stok

+ -

Birrë premium e kategorisë lager, simbol i pasionit dhe stilit italian.
Përhapur që nga viti 1963 sipas recetës origjinale të saj.
Eshtë një birrë e pafiltruar.
Temperatura e shërbimit këshillohet 4-6° C.
Në shije është një birrë bionde intensivisht freskuese.
Shija e saj unike dhe karakteri evokon pa diskutim tendencën e saj italiane.

Alcohol Percentage

5.0999999999999997E-2

format

Shishe

volume

0.33L

brand

PNA

SKU: 8008440222008 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite