Peroni Birrë Bjonde Shishe 0.33L

90 Lekë

Ka stok

+ -

Birrë cilësore italiane e llojit lager.
Me një traditë prodhimi 170 vjeçare.
Përbërë nga misër dhe malt 100% italian.
Prodhohet nga fermentim i ulët.
Temperatura e shërbimit: 4° – 6° C.
Shije butësisht e hidhur, thyhet nga hops dhe malti i ekuilibruar.
Gjithashtu ndihet karameli, limoni dhe nuanca pikante të specit.

Alcohol Percentage

4.7E-2

format

Shishe

volume

0.33L

brand

PERONI

SKU: 80067955 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite