Peroni Gran Riserva Birrë Puro Malto Shishe 0.5L

210 Lekë

Ka stok

+ -

Birrë e veçantë dhe e purifikuar.
Fermentim i ulët duke ju nënshtruar procesit të zierjes së dyfishtë në temperaturë të ulët.
Preferohet të konsumohet në temperaturat: 4°-6°C.
Në shije e karakterizuar nga një aromë delikate, me nota malti fin dhe hops aromatik.
Procesi i fermentimit i jep asaj shënime të veçanta të drithërave të thekura dhe erëzave.

Alcohol Percentage

5.1999999999999998E-2

format

Shishe

volume

0.5L

brand

PERONI GRAN RISERVA

SKU: 8008440019066 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite