Peroni Gran Riserva Birrë e Kuqe Shishe 0.5L

210 Lekë

Ka stok

+ -

Birrë kampione brenda kategorisë së saj.
Fermentim i ulët.Me ngjyrë rubini të kuqe, falë maltit italian Amber.
Temperatura e shërbimit: 6-8° C.
Pije e plotë dhe njëkohësisht e lehtë për t’u pirë.
Shije të butë dhe unike, aromë e ngrohtë malti dhe karamele.
Përmbajtja e moderuar e alkoolit (5.2% vol) e bën atë një birrë ideale për të shoqëruar picat dhe mishin e pjekur në skarë.

Alcohol Percentage

5.5E-2

format

Shishe

volume

0.5L

brand

PERONI GRAN RISERVA

SKU: 8008440013002 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite