Peroni Gran Riserva Birrë e Bardhe Shishe 0.5L

180 Lekë

Ka stok

+ -

Birre e prodhuar në perputhje me stilin tradicional të birrës, me fermentim të lartë dhe 100% malt italian.
Temperatura e shërbimit 6-8° C.
Ka shije aromatike dhe të freskët.
Malti i grurit i jep produktit një ngjyrë bjonde të turbullt elegante.
Aromë frutash pak pikante, me një aludim të shijes së karafilit.
Zgjedhje ideale për adhuruesit e shijes autentike të stilit të lashtë të birrës.

SKU: 8008440219886 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite