Peroni Gran Riserva Birrë Doppio Malto Shishe 0.5L

210 Lekë

Ka stok

+ -

Birrë e fermentuar dyfish.
Me fermentim të ulët dhe 100% malt italian.
Temperatura e shërbimit 6-8° C.
Përmban malt special të karamelizuar dhe hops aromatik.
Ekuilibruar me aromën e drithërave dhe maltin të thekur.
Sekreti shijes pakëz pikante është përzierja në temperaturë të ulët

Alcohol Percentage

6.6000000000000003E-2

format

Shishe

volume

0.5L

brand

PERONI GRAN RISERVA

SKU: 8008440219589 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite