Old Smuggler 0.7L

2,000 Lekë

Ka stok

+ -

Old Smuggler është një uiski skocez i përzier, me një histori që shkon në 1835.
Shija e tij e shkëlqyer dhe e butë, është për shkak se ai prodhohet nga perzierja e uiskit më të mire të Skocisë në traditën e kontrabandistëve të shekullit të 18-të, të cilët rrezikuan jetën dhe nderin e tyre për ta ndarë atë me klientët e tyre besnikë. Respekton metodën tradicionale skoceze.
Plakja bëhet nga fuçi lisi francez.

SKU: 5010327605005 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite