Molinari Sambuca Liker Mini 0.03L 40%

225 Lekë

S’ka stok


Molinari Sambuca është një liker i ëmbël dhe i fortë, aromatik, pergatitur nga receta sekrete e familjes Molinari.
E bërë nga farat e lules se anisonit, sheqeri, bimë dhe erëza te ndryshme.
Molinari është një produkt premium;
Shija është e këndshme, e ngrohtë dhe e plotë në qiellzë.
Molinari është e çertifikuar nga IFS, për prodhimin e produkteve që plotësojnë nivelet më të larta të cilësisë, në përputhje me standardin ISO 9001.
Këto karakteristika e bëjnë Molinarin një produkt me cilësi të lartë, të konfirmuar.

Alcohol Percentage

0.4

format

Shishe

volume

0.03L

brand

MOLINARI

SKU: 813840000051 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite