Molinari Sambuca Liker Mini 0.03L 40%

250 Lekë

Ka stok

+ -

Molinari Sambuca është një pëlqim i ëmbël dhe i fortë, aromatik, i përgjegjshëm nga receta sekrete e familjes Molinari. E bërë nga farat e luleve se anisonit, sheqeri, bimë dhe erëza të ndryshme. Shija është e këndshme, e ngrohtë dhe e plotë në qiell.

SKU: 8002095500306 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite