Molinari Sambuca 0.7L

2,250 Lekë

Ka stok

+ -

Molinari Sambuca është një liker i ëmbël dhe i fortë, aromatik, pergatitur nga receta sekrete e familjes Molinari.
E bërë nga farat e lules se anisonit, sheqeri, bimë dhe erëza te ndryshme.
Molinari është një produkt premium;
Shija është e këndshme, e ngrohtë dhe e plotë në qiellzë.
Molinari është e çertifikuar nga IFS , për prodhimin e produkteve që plotësojnë nivelet më të larta të cilësisë, në përputhje me standardin ISO 9001.
Këto karakteristika e bëjnë Molinarin një produkt me cilësi të lartë, të konfirmuar.

SKU: 8002095100001 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite