Moet & Chandon Rose Shampanje 1.5L në Kuti

35,000 Lekë

Ka stok

+ -

Moet & Chandon Mini Rose Imperial , është një shprehje spontane, rrezatuese dhe romantike e stilit Moët & Chandon,
një stil që veçohet për shijen e tij të shkëlqyer të frutave.
Eshte një nga shampanjat më të famshme roze në botë.
Rosé Impérial nga Moët & Chandon ka përbërjen: 40 deri 50% Pinot Noir (10% i kuq),
30 deri 40% Pinot Meunier (10% i kuq) dhe 10 deri 20% Chardonnay.
Verërat rezervë kanë një pjesë prej 20 deri 30%. Moët & Chandon Rosé Impérial shkëlqen në një rozë të ndritshme, e cila përshkohet me reflektime të qelibarit. Aludime me lëng frutash të kuqe si qershi, luleshtrydhe të egra dhe mjedër.

SKU: 3185370493441 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite