Moet & Chandon Ice Imperial Rose Shampanjë 0.75L

15,300 Lekë

Ka stok


Moët & Chandon Ice Impérial, risia shampanjës e viteve të fundit. Prezanton ekskluzivisht si Moët & Chandon Ice Impérial Rosé:- një ndërmarrje tjetër nga shtëpia franceze e shampanjës.
Kjo shampanjë roze u formulua veçanërisht, për t’u servirur me akull.
Moët & Chandon Ice Impérial Rosé ofron një përvojë të re të shijimit të shampanjës
që bashkon kënaqësine, freskine dhe shijet.
Moët & Chandon Ice Impérial Rosé ka ngjyrë e gjallë rozë.
Ndihet aroma e manave dhe qershise, dhe boronicës. Nuancat e frutave: fiku dhe nektarina dhe nuancat të shijshëm të grenadinës. I butë në qiellze. Eshte nje ekuilibër harmonik i frutave dhe freskisë me një përfundim freskues.

SKU: 3185370615492 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite