Moet & Chandon Ice Imperial Brut Shampanjë 0.75L

12,500 Lekë

S’ka stok


Një shampanje e re e cila kombinon ndjesite argëtuese dhe freskine, ndërsa mbetet e vërtetë për stilin Moet & Chandon,
Profilet e verërave të përdorura në asamble janë përzgjedhur në mënyrë të përpiktë për kontributin specifik të secilit prej tyre:kryesisht Pinot Noir (40-50%) Pinot Meunier (30-40%) Chardonnay (10-20%) , 20 deri 30% verërat e rezervave të zgjedhura posaçërisht për të kompletuar intensitetin,
Moet Ice Imperial, i shërbyer me 3 kube akulli në një gotë të madhe të stilit Cabernet, mund të përzihet me përbërës që rritin freskinë dhe intensitetin e tij aromatik: si gjethe menteje apo xhinxheri

SKU: 3185370457054 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite