Moet & Chandon Gold Bright Night Shampanjë 1.5L

25,000 Lekë

S’ka stok


Moët & Chandon Brut Impérial një shishe mbresëlënëse Magnum
Moët & Chandon Brut Impérial “Bright Night” në shishen e magnumit është ndoshta një nga shampanjat më imponuese të shtëpisë prestigjioze. Veshja luksoze prej metali e artë është e përfunduar nga një bazë LED
shkëlqyese në pjesën e poshtme të shishes, falë së cilës mund të ndriçohet dhe i jep shkëlqim nga brenda.
Shampanje elegante, ngjyre elegante e të verdhë-qelibar. Ndihet aroma e frutav e ekzotike, pjeshket e verdha, kumbullat, ananasi dhe mjalti. Moët & Chandon Brut Impérial është ideal për festën tjetër, si aperitiv ose për darkë.

SKU: 3185370610022 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite