Moet & Chandon Brut Imperial Shampanjë 0.75L në Kuti

9,130 Lekë

S’ka stok


Moët & Chandon tërheq të gjithë energjinë e saj ne Brut Impérial.
Më shumë se 100 verëra të ndryshme perbejne kete shampanjë, verërat rezervë kanë një pjesë mahnitëse prej 20 deri 30%. Pinot Noir është i përfaqësuar nga 30 deri në 40%, po ashtu Pinot Meunier dhe Chardonnay
përbën një pjesë prej 20 deri 30%. Moet & Chandon Brut Impérial karakterizohet nga agrumet, mollët jeshile, lulet e bardha dhe nuancat e pjekura te drithërave, arrave dhe brioshi.

SKU: 3185370001233 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite