Marsala Vergine Riserva 1998 0.75 L 19%

69,500 Lekë

+ -

MARSALA VERGINE RISERVA -Verë e fortifikuar e varietetit Grilo me permbajtje alkooli 19% nga krahina e Siçilise, Itali.

Pamja e veres: E verdhë e artë.

Shija e veres: Buqetë e freskët dhe e gjallë, ofron aroma mesdhetare me nota të luleve të fshesës dhe jaseminit në hundë. Shije që reflekton një mjedis të karakterizuar nga një nivel i lartë lagështie, me ndjesi të vazhdueshme të shijshme dhe krokante në qiellëz.

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8004730005566 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite