Marsala Superiore Riserva Semisecco 2015 0.75L 19%

8,200 Lekë

+ -

MARSALA SEMISECCO SUPERIORE RISERVA Verëe fortifikuar e varietetit Grillo me permbajtje alkooli 19% nga krahina e Siçilise, Itali.

Ngjyra: Qelibar me nuanca të kuqe

Shija: Nuancat e vaniljes te mbushin hundën. Shija është e pasur, e ëmbël dhe natyrale.

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8004730005412 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite