Marsala Superiore Riserva Semisecco 2007 0.75L 19%

11,000 Lekë

+ -

MARSALA SEMISECCO SUPERIORE RISERVA Verëe fortifikuar e varietetit Grillo me permbajtje alkooli 19% nga krahina e Siçilise, Itali.

Pamja e veres: Qelibar me nuanca të kuqe

Shija: Bishtajat e vaniljes dhe lëkura mbushin hundë. Shija është e mbushur dhe e pasur, e ëmbël dhe natyrale.

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8004730005474 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite