Marsala Superiore Riserva Secco 2000 0.75L 18%

38,000 Lekë

+ -

Marsala Superiore Riserva Secco Verë e fortifikuar e varietetit rrush i bardhë për DOC Marsala me permbajtje alkooli 18% nga krahina e Sicilise, Itali

Pamja e veres: Ngjyre qelibar

Shija e veres: Aroma të gentianit dhe ravenit me një shije te gjallë dhe te këndshme dhe te hidhur

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8004730005559 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite