Marsala Superiore Riserva Dolce 1994 0.75L 18.5%

60,500 Lekë

+ -

Marsala Superiore Riserva Dolce Verë e fortifikuar e varietetit rrush i bardhë për DOC Marsala me permbajtje alkooli 18.5% nga krahina e Sicilise, Itali.

Pamja e veres: Ngjyre qelibari

Shija e veres: Aroma intriguese të jamballit dhe barishteve zyrtare me aciditet te madh në shije

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8004730005535 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite