Marsala Superiore Dolce 2017 0.75L 18%

7,000 Lekë

+ -

Marsala Superiore Dolce Verë e fortifikuar e varieteti DOC rrush i bardhë për Marsala me permbajtje alkooli 18% nga krahina e Sicilise, Itali.

Pamja e veres: Qelibar

Shija e veres: Aroma të ngrohta hurmash, mjalti dhe nuanca të rrushit të pjekur.

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8004730005436 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite